ÖVRIGT / Diverse / Bordskrucifix 6558477
nr 655 8477
Bordskrucifix
höjd: 35
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 september 2010
kl 18:02:21
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr